OK System

OGŁOSZENIE

             W ZWIĄZKU Z NOWYMI OBOSTRZENIAMI SPOWODOWANYMI ROZPRZESTRZENIANIEM SIĘ WIRUSA SARS-COV-2, KTÓRE WYMUSZAJĄ ZAMKNIĘCIE CZĘŚCI OBIEKTÓW SPORTOWYCH FIRMA OK. SYSTEM INFORMUJE, ŻE NADAL MOŻNA KORZYSTAĆ Z OBIEKTÓW NIEPODLEGAJĄCYCH ZAWIESZENIU M.IN.:

 • SZKOŁY TAŃCA,
 • ŚCIANKI WSPINACZKOWE,
 • SZKOŁY SZTUK WALKI,
 • SPORTY RAKIETOWE (SQUASH),
 • OBIEKTY, W KTÓRYCH MOŻNA PRZYGOTOWYWAĆ SIĘ DO ZAWODÓW SPORTOWYCH.

SPRAWDZENIE DOSTĘPNOŚCI POSZCZEGÓLNYCH USŁUG SPORTOWYCH JEST MOŻLIWA POPRZEZ WERYFIKACJĘ INFORMACJI NA STRONIE OK. SYSTEM.

DODATKOWO WPROWADZONO DLA WSZYSTKICH UŻYTKOWNIKÓW PAKIETÓW SPORTOWYCH OK. SYSTEM BEZPŁATNY DOSTĘP DO PLATFORMY TRENINGOWEJ  OK. SYSTEM ONLINE, NA KTÓREJ ZAOFEROWANO ĆWICZENIA Z TRENERAMI ZE SPORTOWYCH OBIEKTÓW PARTNERSKICH.

DO KAŻDEGO UŻYTKOWNIKA ZOSTANIE WYSŁANA WIADOMOŚĆ Z INSTRUKCJĄ KORZYSTANIA Z PLATFORMY TRENINGOWEJ ONLINE.

          W PRZYPADKU DŁUŻSZEGO ZAWIESZENIA OBIEKTÓW SPORTOWYCH FIRMA OK. SYSTEM PLANUJE WDROŻYĆ PAKIET DODATKOWYCH USŁUG, O KTÓRYCH BĘDĄ PAŃSTWO NA BIEŻĄCO INFORMOWANI.

 

01 sierpnia 2019 roku – OK SYSTEM Polska SA

W dniu 01.08.2019 roku firma BUDKOP SA nawiązała współpracę z OK SYSTEM Polska SA, wzbogacając system świadczeń pozapłacowych dla swoich pracowników.

Sport, rekreacja i relaks, to oferta pakietów sportowych OK System dostępna w całej Polsce.

Więcej informacji na stronie internetowej OK System – kliknij logo

zdjęcie

Zapisy do korzystania z pakietów sportowych OK System odbywają się od 1 do 15 dnia miesiąca poprzedzającego.

Zdecydowanych do korzystania z pakietów sportowych OK System, w celu uzyskania szczegółowych informacji niezbędnych do dokonania zapisu prosimy o kontakt z sekretariatem BUDKOP SA:

 • telefonicznie pod numerami telefonów: 32 223 8751 lub 32 223 8775
 • elektronicznie e-mail: sekretariat@budkop.pl
 •             W ZWIĄZKU Z NOWYMI OBOSTRZENIAMI SPOWODOWANYMI ROZPRZESTRZENIANIEM SIĘ WIRUSA SARS-COV-2, KTÓRE WYMUSZAJĄ ZAMKNIĘCIE CZĘŚCI OBIEKTÓW SPORTOWYCH FIRMA OK. SYSTEM INFORMUJE, ŻE NADAL MOŻNA KORZYSTAĆ Z OBIEKTÓW NIEPODLEGAJĄCYCH ZAWIESZENIU M.IN:

  ·      SZKOŁY TAŃCA,

  ·      ŚCIANKI WSPINACZKOWE,

  ·      SZKOŁY SZTUK WALKI,

  ·      SPORTY RAKIETOWE (SQUASH),

  ·      OBIEKTY, W KTÓRYCH MOŻNA PRZYGOTOWYWAĆ SIĘ DO ZAWODÓW SPORTOWYCH.

  SPRAWDZENIE DOSTEPNOŚCI POSZCZEGÓLNYCH USŁUG SPORTOWYCH JEST MOŻLIWA POPRZEZ WERYFIKACJĘ INFORMACJI NA STRONIE OK. SYSTEM.

  DODATKOWO WPROWADZONO DLA WSZYSTKICH UŻYTKOWNIKÓW PAKIETÓW SPORTOWYCH OK. SYSTEM BEZPŁATNY DOSTĘP DO PLATFORMY TRENINGOWEJ OK. SYSTEM ONLINE, NA KTÓREJ ZAOFEROWANO ĆWICZENIA Z TRENERAMI Z SPORTOWYCH OBIEKTÓW PARTNERSKICH.

  DO KAŻDEGO UŻYTKOWNIKA ZOSTANIE WYSŁANA WIADOMOŚĆZ ISTRUKCJĄ KORZYSTANIA Z PLATFORMY TRANINGOWEJ ONLINE.

            W PRZYPADKU DŁUŻSZEGO ZAWIESZENIA OBIEKTÓW SPORTOWYCH FIRMA OK. SYSTEM PLANUJE WDROŻYĆ PAKIET DODATKOWYCH USŁUG, O KTÓRYCH BĘDĄ PAŃSTWO NA BIEŻĄCO INFORMOWANI.